Contact    Inloggen    

 

 

 

 

   Netwerk "de Wâlden"
   't Swin 8
   9201 XZ Drachten

   telefoon: 0512-541533

   e-mailadres: algemeen@netwerkdewalden.nl


   

   Coördinator:  
  
H. Dijkema
   h.dijkema@netwerkdewalden.nl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Welkom op de website Netwerk de Walden.

 

Planning CvT schooljaar 2016-2017:

 

15 juni laatste bijeenkomst CvT 2016-17.

De dossiers moeten 8 juni binnen zijn.

 

Aanvragen CvT/CvA moeten digitaal worden aangeleverd.

Dossiers moeten een week voorafgaande de bespreking binnen zijn.

In verband met de administratieve verwerking worden ouders en school een week nadien geïnformeerd.

 

 

NIEUWE Email adressen medewerkers Netwerk de Wâlden:

 

H. Dijkema       h.dijkema@netwerkdewalden.nl

J. van Zanten   j.vanzanten@netwerkdewalden.nl  

A. Kruiper        a.kruiper@netwerkdewalden.nl

M. Boter           m.boter@netwerkdewalden.nl

D. Ramakers    d.ramakers@netwerkdewalden.nl

M. van Tuinen  m.vantuinen@opo-furore.nl

V. Veenis          v.veenis@opo-furore.nl

T. Brandsma    t.brandsma@opo-furore.nl

J. Alma             j.alma@opo-furore.nl

R. Navis            r.navis@opo-furore.nl     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Agenda

CvT bijeenkomsten 2016-2017

 

 

 


Informatie Passend Onderwijs Friesland

Informatie over het CvA en aanvragen SO (cluster 1 en 2) verwijzen wij naar Passend Onderwijs Friesland

Copyright 2010 Netwerk "de Wâlden"     |    disclaimer